Na horyzoncie wciąż nie widać Jagged Alliance 3, a całemu gatunkowi strategii taktycznych grozi wymarcie. Gdzieniegdzie uchowały się jeszcze firmy próbujące zmienić ten stan rzeczy. Raz na długi czas na rynek trafia produkcja godna uwagi fanów serii tak wspaniałej jak Jagged Alliance. Lecz w dobie gier krótkich i dynamicznych ciężko o sukces. Niecodziennego zadania połączenia tych dwóch światów podjęła się węgierska firma Atomic Motion. Wynikiem niesamowitego eksperymentu jest ich najnowsza produkcja - gra Raven Squad: Operation Hidden Dagger.

Redakcja portalu Jagged Alliance Center wraz z firmą TopWare Poland mają przyjemność zaprosić wszystkich graczy do udziału w specjalny konkursie w którym staniecie przed szansą wygrania jednego z 4 egzemplarzy gry Raven Squad! Jedynym, czego od Was wymagamy jest udzielenie poprawnych odpowiedzi na 3 proste pytania:

1. Kontynent, na którym toczy się akcja Raven Squad to:
2. Raven Squad jest hybrydą gatunku RTS z:
3. Czy łączenie gatunków ma przyszłość? Uzasadnij swoją odpowiedź:
Nick: e-Mail:
Konkurs odbywa się w dniach 10.XII.2009 do 18.XII.2009 i jest otwarty dla wszystkich. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej droga mailową. W wypadku braku odpowiedzi ze strony zwycięzcy w terminie 3 dni od daty zakończenia konkursu, nagrody zostaną rozlosowane ponownie. I pamiętajcie, że odpowiedzi na wszystkie pytania jak zawsze znajdziecie na łamach JACenter.pl!